Літературне свято "З небес на землю в час нічний приходить Миколай Святий", яке відбулося на базі бібліотеки-філії сімейного читання № 11 ЦБС Шевченківського району. 1-А, 2-Б класи.

/Files/images/SAM_2592.JPG/Files/images/SAM_2596.JPG/Files/images/SAM_2603.JPG/Files/images/SAM_2609.JPG

Літературна подорож "У колі книжкових героїв", яка відбулася на базі бібліотеки-філії сімейного читання № 11 ЦБС Шевченківського району. 2-Б клас

/Files/images/SAM_2579.JPG/Files/images/SAM_2568.JPG/Files/images/SAM_2581.JPG/Files/images/SAM_2558.JPG

Увага! Нові надходження!

У листопаді 2017 року шкільна бібліотека отримала нову художню літературу. Книги чекають на своїх читачів.

/Files/images/SAM_2552.JPG/Files/images/SAM_2553.JPG

Екскурсія-подорож до бібілотеки "Країна чарівних книжок" Що таке бібліотека? Правила користування бібліотекою. 2-Б клас

/Files/images/Изображение 804.jpg /Files/images/Изображение 789.jpg/Files/images/Изображение 799.jpg/Files/images/Изображение 806.jpg

Бесіда на тему "Чим є Реформація та які її основні ідеї?" до відзначення в Україні 500-річчя Реформації

/Files/images/Изображение 006.jpg/Files/images/Изображение 007.jpg

Увага! Нові надходження!

У березні 2017 року Шкільна бібліотека отримала нові книги в рамках реалізації програми "Бюджет розвитку" міста Харків. Книги чекають на своїх читачів.
/Files/images/Изображение 015.jpg/Files/images/Изображение 018.jpg
З новими книгами ви зможете ознайомитися у розділі "Нові надходження"

Міні-конспекти від видавництва "Ранок"

Видавництво "Ранок" продовжує добру традицію, розпочату в минулому році та пропонує всім учителям, які будуть викладати у 9-му класі, в наступному році, ознайомитися з міні-конспектами з основних предметів.
З матеріалами конспектів можно ознайомитися в нашій бібліотеці!

/Files/images/20170322_162457.jpg

Виставка книг до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні (1932-1933).

24.11.2016 року у читальному залі була організована виставка до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні (1932-1933). На ній були представлені документи, які розповідають про геноцид українського народу.

Презентація до Дня української писемності та мови.

9.11.2016 року в бібліотеці була проведена презентація ко Дню української писемності та мови для учнів 3 класу. Презентація розповіла про українську писемність та цікаві факти з її історії, яка всім учням дуже сподобалась. Учні багато дізналися про слов'янську мову.

Місячник шкільної бібліотеки "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"

В школі 02.09.2106р. була організована виставка "Безсмертя книги", 12.09.2016р. була проведена екскурсія до бібліотеки "Рада знайомству, мій юний читачу", 27.09.2016р. проведено бліц-опитування "Твоя улюблена книга". Опитування проводилось з Мелентьєвою Полиною, ученицею 2-А класу у приміщення бібліотеки.

/Files/images/IMG_20160928_140431.jpg

Виставка книг до Міжнародного дня дитячої книги

До Міжнародного дня дитячої книги 4 квітня 2016 року в бібліотеці була організована книжкова виставка "Казковий світ" її подивились учні начальної школи. На виставці було представлено 14 книг.

Виставка книг до Всесвітнього дня поезії.

21 березня 2016 року у читальному залі була організована виставка книг "Поезія душі- перлини".На ній були представлені книги вітчизняних і зарубіжних письменників. Було представлено 20.

Екскурсія для учнів 2-А класу "Знайомство з бібліотекою".

У березні 2016 року була проведена ексукрсія для учнів 2-А класу. НА екскурсії було присутньо 28 учнів. Діти познайомилися з бібліотекою , дізналися історію виникнення бібліотек. Діти відвідали книгосховище, познайомилися з довідковою літературою. Дізналися про сучасні бібліотеки та біліотеки різних країн. Також дізналися про правила поведінки під час вівдвідування бібліотеки.

Виставка книг до Міжнародного дня рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови 1 березня 2016 року в бібліотеці організована книжкова виставка "Як гул століть, як шум вітрів, як бурі подих - рідна мова"

/Files/images/20160229_144917.jpg

Бесіда зі старшокласниками

19 жовтеня 2015 року була проведена бесіда зі старшокласниками: Знайомство з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки. Учні дізналися про структуру алфавітного та систематичного каталогів, а також довідалися про склад систематичних картотек.Також познайомилися з тематичними картотеками, що є у бібліотеці.

Виставка книг "Твої права і обов'язки"

12 грудня 2015 року в бібліотеці була організована виставка книг на тему "Твої права і обов`язки". На цій віставці були представлені наступні книги: Конституція України, Стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні, Конвенція ООН про права дитини, Правова енциклопедія школяра та багато інших. Цю виставку переглянули учні 9, 10 та 11 класів.

Виставка книг до Дня закоханих

14 лютого 2016 року в бібліотеці була проведена виставка книг присвячена святу Дня закоханих. Було представлено 10 книг.Виставку відвідали старшокласники.Вони дізналися історію цього свята. І були дуже задоволені.