2011-11-07

/Files/images/SDC14663.JPG

З 7 по 11 листопада в школі відбулись заходи, присвячені Дню української писемності та мови. В школі відбулись виховні години: "Буду я навчатись мові золотої", "Мова моя солов'їна", "Народна пісня - зліт душі людської"; в шкільній бібліотеці працювала виставка "Мови слов'янські - єдина родина"; в школі пройшли творчі конкурси: конкурс читців "Тарасе мій, Кобзарю, приходиш нині ти, як свій", конкурс малюнків "Мій рідний край, моя земля!", конкурс "Юний поет". До Дня української писемності та мови учні випустили стіннівки, провели захист рефератів з української мови та літератури "Чи мають право пишатись Харків'яни славним отаманом Іваном Сірком", пройшли лінгвістичні вікторини, для учнів школи була організована екскурсія до літературного музею "Розстріляне Відродження". До заходів , присвячених Дню української писемності та мови були залучені і учні початкової школи. Так, в 1-А класі учні читали українські вірші, скоромовки, в класі була організована виставка українських книжок, в 3-А класі пройшов конкурс знавців української мови, де учні добирали синоніми та антоніми, працювали з фразеологізмами, усно складали твори на тему "Осінь", в №-Б класі пройшов виховний захід "Мова моя материнська", де учні читали вірші про мову, відгадували загадки, співали пісні, організували виставку малюнків на українську тематику. В 7-А класі відбувся конкурс знавців українвької мови.Переможцями конкурсу стали Геворкян Ж.,Топчій А., Борис Є. Вітаємо!