У школі за 2015/2016 н.р. було організовано та проведено:

- І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

- І етап конкурсу знавців російської мови;

- І етап конкурсу знавців української мови;

- І етап конкурсу ім.П.Яцика для учнів 3-4 класів;

- І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса

Шевченка для учнів 5-11 класів;

- І етап олімпіади для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

- Заочний тур Кубку Харкова з пошуку в мережі Інтернет

Учні школи брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та у районних етапах конкурсів, турнірів:

- «Турнір юних математиків»

- «Турнір юних правознавців»

- «Турнір юних біологів»

- «Турнір юних фізиків»

- «Турнір юних істориків»

- «Турнір юних журналістів»

- Кубок Харкова з пошуку в мережі Інтернет( очний тур)

- Олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

- Конкурс знавців російської мови

- Конкурс знавців української мови

- Конкурс ораторського мистецтва

Учні школи, переможці І етапу олімпіад чи конкурсів, брали участь у ІІ етапах змагань та посіли призові місця :

- Храмцов М. (8-А клас) посів ІІІ місце на олімпіаді з географії (вчитель Осьмина Н.О.)

- Бєлік Ангеліна ( 10-А клас) посіла ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва (вчитель Леонідова Л.Б.)

- Валуйська Анна (4-А клас) посіла ІІ місце в освітній галузі «Природознавство» на районному етапі предметної олімпіади «Путівка в науку»(вчитель Євлаш О.А.)

- Цева Володимир (9-А клас) – ІІІ місце на обласному етапі МАН

- Ходіс Павло, Границя Олеся ( 2-А клас) посіли І місце , Стригуль Марія (2-А клас) , Копернак Ян ( 4-А клас) посіли ІІ місце на конкурсі «Параскева рукодільниця»;

- Козлов Олександр (4-А клас) посів І місце, Корницька Аліса ( 2-А клас) посіла ІІІ місце на конкурсі «Природа і фантазія»;

- Дмитрієва Дар’я (9-А клас) посіла І місце на конкурсі «Новорічна композиція»

СТИПЕНДІАТИ 2011/2012

Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» - учениця 7-А класу Сотнікова Анастасія

СТИПЕНДІАТИ 2012/2013

Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» - учень 4-Б класу Редькін Кирило.

Стипендіат Народного депутата України В.В.Писаренко «Гордість Дзержинського району» - учениця 3-А класу Капітоненко Анастасія

СТИПЕНДІАТИ 2013/2014

Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» - учень 5-А класу Стрельцов Олексій.

Стипендіат Народного депутата України В.В.Писаренко «Гордість Дзержинського району» - учениця 9-А класу Пахомова Анна

СТИПЕНДІАТИ 2014/2015

Стипендиат Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу" (номінація "Спорт") - учень 9-А класу Погребняк Роман

СТИПЕНДІАТИ 2015/2016

Стипендію голови Харківської міської адміністрації отримував Сотнікова А. (учениця 11-А класу), стипендію Народного депутата України В.Писаренка «Гордість Дзержинського району» отримував Просянник М. (учень 7-А класу).