Календар знаменних та пам'ятних дат

10 жовтня 2019 р. відбувся урок-концерт з української літератури в 6-А класі за темою: "Вивчення українських пісень, які стали народними"

Робота ШМО вчителів української мови та літератури

За 2018/2019 н.р. учні школи взяли участь у ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, в мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, в учнівській олімпіаді з українській мові та літератури, в конкурсі ораторського мистецтва. Готуємось до участі у Всеукраїнській українозначій грі Соняшник".

28 листопада був проведений відкритий урок з елементами інсценування вчителем української мови та літератури нашої школи Леонідовою Л.Б. для вчителів української мови та літератури Дзержинського району у 10-А класі за темою: "Тричі мені являлася любов" (за ліричною драмою Івана Франка "Зів'яли листя" та повістю-есе Романа Горака "Тричі мені являлася любов")

9 грудня в школі боло проведено свято Калити. До цього дня учні підготували виставу "Сонцесяйна Калита", пісні, танці, обрядові дійства.

Робота вчителів російської мови та літератури

За 2018/2019 навчальний рік учні школи взяли участь у ІІ (районному) етапі олімпіади з російської мови та літератури, в конкурсі знавців російської мови. 78 учнів школи – в грі-конкурсі «Русский медвежонок – языкознание для всех». В вересні вчителями-мовниками були проведені заходи, присвячені 185 річниці з дня народження класика російської літератури Л.М.Толстого; у листопаді – до 195 річниці з дня народження російського письменника І.С.Тургенєва, у грудні – до 210 річниці з дня народження Ф.І.Тютчева.

/Files/images/Времянка/Изображение 004.jpg

/Files/images/Времянка/Изображение 001.jpg

/Files/images/Времянка/IMG_1069.JPG/Files/images/Времянка/IMG_1057.JPG/Files/images/Времянка/12.JPG