Враховуючи потреби учнів, побажання батьків,фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу кабінетів, у старшій школі навчання організоване за природничо - математичним напрямом диференціації навчання: у 10-А,11-А класах за математичним профілем навчання.

До викладання профільного предмета - математики - в цих класах залучено фахівця вищої категорії, учителя - методиста Кушнарьову О.О.

/Files/images/Времянка/Рисунок1.png

Методична проблема, над якою працює вчитель:

Інтерактивні технології на уроках математики

Мета: Раціоналізація і оптимізація навчального процесу шляхом застосування інтерактивних технологій

Предмет роботи: уроки математики в 5-11 класах загальноосвітньої школи

Досягнення вчителя:

1. Бере участь в обласному ярмарку - конкурсі педагогічних ідей.

2. Учні вчителя – призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики.

3. Неодноразово нагороджена грамотами районного та міського рівнів.

4. Готується до друку методичний посібник з математики для учнів 10-11-х класів

5. Протягом 15 років – керівник ШМО вчителів математики та інформатики.

6. Є постійним членом журі ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики.

Вчителем допрофільного навчання у 2016/2017 навч. році є вчитель математики Поліщук Світлана Вячеславівна, спеціаліст вищої категорії

Методична проблема, над якою працює вчитель:

Розвиток навичок учнів розв’язування нестандартних задач з метою формування у них життєтворчих компетентностей

Мета: Раціоналізація і оптимізація навчального

процесу шляхом застосування інтерактивних технологій.

Об’єкт: процес навчання учнів математиці з використанням сучасних інтерактивних технологій.

Предмет роботи: уроки математики в 7-11 класах загальноосвітньої школи.

Досягнення вчителя:

1. Бере участь в обласних ярмарках-конкурсах педагогічних ідей.

2. Неодноразово учні вчителя – призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики. Неодноразово нагороджена грамотами районного та міського рівнів.

3. Щорічно учні вчителя приймають участь в конкурсах: Всеукраїнському конкурсі “Кенгуру” та показують добрі та відмінні результати. Є координатором Всеукраїнської гри “Кенгуру” в ХЗОШ № 135

/Files/images/Времянка/Рисунок2.jpgНа уроках математики