Дата звернення Питання Результат
Квітень, 2017 Звернення Бикова М.А., голови спілки ветеранів Афганістану Шевченківського району м. Харкова, з пропозицією про встановлення меморіальної дошки воїну-інтернаціоналісту, випускнику школи № 135 Віталію Платонову, що загинув в Афганістані та був нагороджений орденом Червоної Зірки посмертно 16.05.2017р. відбулось урочисте відкриття пам’ятної меморіальної дошки Віталію Платонову
Грудень, 2018Звернення Нестеренко Валентини Павлівни з проханням організувати зустріч з учнями школи, екскурсоводами шкільного музею бойової слави ім. К.Ф. Ольшанського, під час якої Нестеренко В.П. презентує книгу для музея про командира корабля "ВДК К.Ф.Ольшанський" Коваленко Д.А.Заплановано зустріч Нестеренко В.П. з учнями школи на 23.02.2019р.
Протягом рокуЯкі документи необхідно готувати для вступу до школи?Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень Харківської міської ради, відділу освіти Дзержинської районної в місті Харкові ради, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу). До першого класу зараховуються, як правило, діти 6 років.
Протягом рокуЯкий порядок залучення благодійних внесків?Пам'ятка для батьків, які планують здійснити благодійну допомогу

Інформація про звернення громадян по ХЗОШ № 135

Нормативні документи

Закон України "Про звернення громадян"
Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 "Про затвердження інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціяхнезалежно від форм власност в засобах масової інформації"
Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 № 630 "Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи ії зверненнями громадян в органах виконавчої влади"
Постанова Кабінету Міністрів України від 24.08.2008 № 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян"
Згідно п. 1 ст. 13 Закону України "Про освіту" гарантує право особи здобувати початкову та базову середню загальну освіту у державному або комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа. Але також гарантується, що це не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.