Євроклуб "Калейдоскоп"

/Files/images/Євроклуб 2.png

Мета: поширювати та надавати інформацію про Європейський Союз та країни члени ЄС, знайомити учнів з програмами обміну та навчання за кордоном для учнівської молоді, співпрацювати з іншими клубами в Україні та закордоном, брати участь в конкурсах та проектах EuroQuiz від представництва ЄС в Україні, виховувати в учнів європейські цінності.

Євроклуб «Калейдоскоп» є молодіжною організацією, де створено умови для забезпечення розвитку мотивації учнів щодо встановлення зв’язків та налагодження співробітництва з іншими шкільними Євроклубами та громадськими молодіжними організаціями не тільки міста та області, але й України та Європи.
Євроклуб активно працює над впровадженням нових моделей та ідей у практику своєї діяльності та над залученням учнів до різноманітних конкурсів, проектів, благодійних акцій, фестивалів, флешмобів та інших заходів. Ініціатива щодо організації засідань із впровадженням різних форм і методів роботи належить не тільки учителям-кураторам, але й раді та членам Євроклубу.

Йдучи шляхом євроінтеграції, працюючи з матеріалами прокраїни Євросоюзу, Рада клубу виступає ініціатором щодо організації заходів, підбору матеріалу, відбору форм і методів роботи.Члени та куратори Євроклубу постійно впроваджують технологію «Виховання та навчання у співпраці». Робота старшої групи членів клубу постійно супроводжується застосуванням ІКТ. Метод проектування також є дуже популярним серед євроклубівців.

У школі щорічно проводяться заходи у рамках роботи Євроклубу, що стали традиційними. Так у школі святкують День європейських мов, який починається з урочистої лінійки і включає представлення проектів різними мовами: «Іноземні мови в моєму житті», «Яким я бачу майбутнє молодіжних організацій Європи», ток-шоу старшокласників «Відкритий мікрофон», дискусії – круглі столи учнів різних вікових категорій, концерти з номерами на різних європейських мовах. Євроклубівці також завжди радо беруть участь у конкурсі постерів.

Інформація про стан діяльності ЗЗСО №135 з міжнародного співробітництва за 2018/2019 навчальний рік

Участь педагогів у Міжнародних семінарах, конференціях та інших науково-методичних заходах
№ з/п ЗНЗ , кількість учасників заходу, клас Назва Міжнародної програми, конкурсу тощо Форма співпраці, місце та терміни проведення Співпраця з представництвами іноземних держав Результати участі (кількість призових місць)
1. ХЗОШ №135 Міжнародний конкурс «Кенгуру» Конкурс, ЗЗСО № 135 _ Учасників – 55, відмінний – 1 , добрий - 20