Євроклуб "Калейдоскоп"

/Files/images/posly-es-odobrili-predostavlenie-ukraine-bezviza_1.jpeg

/Files/images/Євроклуб 2.png

Мета: поширювати та надавати інформацію про Європейський Союз та країни члени ЄС, знайомити учнів з програмами обміну та навчання за кордоном для учнівської молоді, співпрацювати з іншими клубами в Україні та закордоном, брати участь в конкурсах та проектах EuroQuiz від представництва ЄС в Україні, виховувати в учнів європейські цінності.

Євроклуб «Калейдоскоп» є молодіжною організацією, де створено умови для забезпечення розвитку мотивації учнів щодо встановлення зв’язків та налагодження співробітництва з іншими шкільними Євроклубами та громадськими молодіжними організаціями не тільки міста та області, але й України та Європи.
Євроклуб активно працює над впровадженням нових моделей та ідей у практику своєї діяльності та над залученням учнів до різноманітних конкурсів, проектів, благодійних акцій, фестивалів, флешмобів та інших заходів. Ініціатива щодо організації засідань із впровадженням різних форм і методів роботи належить не тільки учителям-кураторам, але й раді та членам Євроклубу.

Йдучи шляхом євроінтеграції, працюючи з матеріалами прокраїни Євросоюзу, Рада клубу виступає ініціатором щодо організації заходів, підбору матеріалу, відбору форм і методів роботи.Члени та куратори Євроклубу постійно впроваджують технологію «Виховання та навчання у співпраці». Робота старшої групи членів клубу постійно супроводжується застосуванням ІКТ. Метод проектування також є дуже популярним серед євроклубівців.

У школі щорічно проводяться заходи у рамках роботи Євроклубу, що стали традиційними. Так у школі святкують День європейських мов, який починається з урочистої лінійки і включає представлення проектів різними мовами: «Іноземні мови в моєму житті», «Яким я бачу майбутнє молодіжних організацій Європи», ток-шоу старшокласників «Відкритий мікрофон», дискусії – круглі столи учнів різних вікових категорій, концерти з номерами на різних європейських мовах. Євроклубівці також завжди радо беруть участь у конкурсі постерів.

Портфоліо Євроклубу«Калейдоскоп» КЗ «ХЗОШ»№135 ім.К.Ф.Ольшанського.

Подорож до Шотландії та Північної Ірландії

План роботи
Переможці конкурсу малюнків :"Наше місто - побратим Градєць Кралове."Привіт нашим друзям!

/Files/images/2021_57.jpg

Проєкт до Дня Европи 2020 "Европа та Я"

/Files/images/SHAREDADKKWPOGJKA.jpg /Files/images/IMG-4325147250d5b2864b5f3801f8e2cebf-V.jpg/Files/images/IMG-ab7c295f0d15ab770f88b99f5764ef25-V.jpg

14.02.2022 "Quiz - особливості святкування Дня Святого Валентина в країнах Євросоюзу"