Шкільний музей ім. К.Ф.Ольшанського було відкрито у вересні 1968 року. На відкритті були присутні мати і брат героя, учасники легендарного Миколаївського десанту. Ця подія відбулася після того, як у 1967 році Харківський міськвиконком прийняв постанову, в якій "За великі досягнення в ділі виховання та навчання молодого покоління, за велику патріотичну роботу ХЗОШ № 135 присвоїти звання Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського".

З цього часу розпочалась робота шкільного активу музейної Ради. Протягом багатьох років учні та вчителі збирали матеріал, зустрічалися з учасниками Миколаївського десанту, родичами К.Ф.Ольшанського, проводили зльоти по патріотичному вихованню тощо.

Зараз експозиція музею налічує понад 200 експонатів. Серед них картини, листи, фотокартки, особисті речі, листівки, плакати, книги, газети, подарунки та інше. Але справжньою прикрасою виступає комплекс-діаграма "Висадка морського десанту" (худ. Мокрожицький, 1984 рік), яка завжди пригортає увагу екскурсантів.

У ХЗОШ № 135 постійно працює Рада музею. До неї входять учні старших класів (9-11-ті класи).

Завдяки постійній підтримці районного методичного кабінету та шкільної адміністрації музей продовжує працювати за такими напрямками:

- проведення екскурсійної роботи (щороку музей відвідують учні ХЗОШ № 135 та шкіл Дзержинського району та інших районів м. Харкова);

- проведення семінарів для заступників директорів з навчально-виховної роботи за патріотичним напрямком;

- участь у науково-дослідницьких роботах, конференціях, засіданнях, що присвячені Великій Вітчизняній війні;

- продовження пошукової роботи героїв-десантників;

- зустріч із ветеранами, які мешкають у Дзержинському районі;

- тісний зв´язок та зустрічі з братом героя – М.Ф.Ольшанським;

- продовження листування з екіпажем військово-десантного корабля "К.Ольшанський", с. Катеринино Варненського району Челябінської області, робітниками музею м. Миколаїв, батьківщиною К.Ф.Ольшанського – с. Приколотне Харківської області Вовчанського району;

- продовження роботи по створенню умов для патріотичного виховання молоді;

- проведення просвітницької роботи;

- оформлення виставок періодичних видань та книг, що присвячені подіям Великої Вітчизняної війни;

- відродження військово-патріотичної гри "Мужність";

- проведення екскурсій по місцях бойової слави Слобожанщини;

- участь учнів школи в огляді-конкурсі на кращий заклад освіти з організації роботи з допризовною молоддю і військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

В музеї проводяться заходи з патріотичного виховання учнівської молоді

24.03.2016р. в шкільному музеї бойової слави була проведена зустріч учнів школи з воїнами АТО

Галерея "24.03.2016р.Зустріч учнів школи з воїнами АТО"

Галерея "13.10.2015 р. Зустріч учнів школи з учасником АТО Мерхо О.В."

20 квітня 2016р. квітня в музеї бойової слави був проведений урок мужності з ветераном війни Міллєром В.В.

Галерея "20.04.2016р. Урок мужності в школі"