• Виховна робота

video

З 10 по 15 жовтня учні та вихованці закладів освіти Шевченківського району взяли участь у онлайн-фестивалі #КОЗАК_ FEST, який проводився за ініціативою районної

Асоціації ДЮГО "ЛІДЕР ХХІ" до Дня козацької слави та Дня захисників і захисниць України. Більше 1000 дітей та їхніх батьків долучилися до заходу в 5 номінаціях.

Zahisnik

Учні школи беруть активну участь в Всеукраїнському конкурсі до Дня захисників України

/Files/images/IMG_20221014_130352_259.jpg

План Виховної роботи на І семестр 2023-2024
Підсумки виховної роботи 2022\2023 н.р.
План виховної роботи на 2022/2023 навч.рік

Графік роботи гуртків 2021/2022

Виховна робота в нашій школі побудована згідно з Законом України “Про загальну середню освіту”, Державною національною програмою “Освіта”, програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України» та нормативно-правовим документам, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.

Основні завдання виховної роботи в нашому закладі:

- формування ціннісного ставлення до себе, до людей, до навколишнього світу, до Батьківщини.
- формування гуманістичної, життєтворчої, духовно багатої та морально чистої особистості з глибоко усвідомленою національною та громадянською позицією.
- забезпечення кожній дитині умов для саморозвитку і самовдосконалення; кожна дитина талановита, тільки потрібно створити умови для її розкриття.
- формування розуміння кожною дитиною своєї особистої ролі в розвитку рідного краю та всього суспільства.
- виховання інтелігентності, високого рівня освіти і культури.
- формування навичок економічного мислення та виховання основних рис ділової людини.
- формування вміння швидко пристосовуватися до безперервних змін у суспільстві, економіці; вміння соціально адаптуватися; підготовка дитини до самостійного життя.
- виховання уміння не губитися у швидкоплинному інформаційному просторі, вміння володіти собою в складних життєвих ситуаціях, дотримуватись самодисципліни, самоконтролю.
- формування потреб у постійному навчанні, у безперервній освіті.
- виховання вміння спілкуватися з однолітками, в між статевих стосунках та в різновікових колективах.
- формування діалектичного світогляду, оптимістичного погляду на життя, екологічного мислення.
- виховання потреби здорового способу життя; основний пріоритет – здорова дитина у здоровому середовищі!

Зміст виховання будується згідно “Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України”, які затвердженінаказом МОНмолодьспорту України від 31.10.2011 №1243, зокрема, за напрямами:

- ціннісне ставлення до суспільства і держави;

- ціннісне ставлення до людей;

- ціннісне ставлення до природи;

- ціннісне ставлення до мистецтва;

- ціннісне ставлення до праці;

- ціннісне ставлення до себе.