• Організація дитячого харчування

Наказ МОЗ України від 25.09.2020 №2205 "Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти"

Постанова КМУ від 24.03.2021 №305 "Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку“

Наказ УОА від 31.12.2021 №153 "Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Шевченківського району у 2022 році"

Здорове харчування для дітей: особливості та поради для батьків

Раціональне харчування дітей і підлітків будується з урахуванням загальних фізіологічних і гігієнічних вимог до їжі. Кількісне і якісне харчування дітей дещо відрізняється від потреб дорослих і тим більше літніх осіб, що пов'язано з анатомо-фізіологічними особливостями організму, що росте. Правильно побудоване харчування має велике значення для нормального фізичного і нервово-психічного розвитку дітей, підвищує працездатність і успішність, витривалість, стійкість до несприятливих впливів зовнішнього середовища, до інфекційних та інших захворювань.

В нашій школі створені всі умови для повноцінного харчування дітей, особлива увага приділяється дотриманню санітарно-гігієнічних вимог до організаціїї харчування.

В школі працює оновлена, затишна їдальня.

/Files/images/Времянка/столовая.jpg

/Files/images/Времянка/Рисунок1 (1).jpg