• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

Досягнення учнів КЗ "ХЗOШ № 135 ім. К.Ф.Ольшанського" за 2016/2017 навч.рік

Навчальні досягнення учнів

Олімпіади:

Українська мова і література:Максименко Анастасія, 8-А клас, ІІІ місце.

Хімія: Стрельцов Олексій, 8-А клас, ІІ місце Валуйська Анна 7-А , ІІІ місце.

Біологія: Стрельцов Олексій, 8-А клас, ІІІ місце.

Трудове навчання (дівчата): Карапетян Анастасія, 8-А клас, ІІ місце.

Інформаційні технології: Стрельцов Олексій, 8-А клас, І місце;

Географія :Стрельцов Олексій, 8-А клас, ІІІ місце;

Богданов Ярослав - І місце в легкоатлетичному багатоборстві

Команда школи - І місце в районному кубку пошуку вмережі Інтернет; ІІ місце в турнірі юних інформатиків серед учнів 5-7 класів.

Турніри, конкурси:

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика:

Валуйська Ольга, 3-А клас - ІІІ місце;

Фестиваль ораторського мистецтва:

Андрієнко Діана, 11-А клас, ІІІ місце;

Турнір юних фізиків: команда учнів 7А, 8А, 8Б класів – ІІІ місце;

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка:

Валуйська Анна, 7-А клас, ІІІ місце.

“Учень року - 2017” - в номінації “Лідер” учениця 10-А класу Коломійцева Марія

Учні 2-А Максименко Інна, Голосай Єва, Ковальова Діана-

Виставка - конкурс «Природа і фантазія»:

Зайцева Ірина, 1-Б клас, ІІІ місце;

Максименко Інна, 2-А, ІІІ місце;

Домніч Євген, 2-А, ІІІ місце.

Конкурс вокального мистецтва «Зорепад»:

Паніна Анжела, 5-А клас, ІІ місце;

Назаренко Софія, 8-А, ІІІ місце;

Ансамбль «Карамельки», учні 1 класу, ІІ місце.

Вокальний фестиваль – конкурс «Вінок Слобожанщини»:

Ансамбль «Карамельки» учні 1 класу – «Золотий Дебют»;

Кроскультурний проект «Марафон унікальних справ»: Валуйська Анна 7-А клас - Номінація «Від серця до серця»,

Творчий конкурс “Українська традиційна писанка” – І місце, учень 4-А класу Петруша Олександр

Творчий конкурс “Пасхальний танок” - ІІІ місце

Ковальова Діана та Іванов Даніїл в творчому конкурсі “ Зробимо життя безпечним” - І місце

Наші досягнення за 2015/2016 навч.рік

У 2015/2016 н.р. школа підготувала 9 переможців районного етапу олімпіад:

- Слатін М. (9-А клас) посів ІІІ місце в районному етапі олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Поляк М.О.);

- Плотнікова А. ( 9-А клас), Коломійцева М.( 9-А клас) посіли ІІ місце в районному етапі олімпіади з трудового навчання (вчитель Рябокінь А.О.);

- Надьожкіна Д. (11-А клас), Пахомова А.(11-А клас) посіли ІІІ місце в районному етапі олімпіади з технологій ( трудове навчання) ( вчитель Рябокінь А.О.).

- Стрельцов О.(7-А клас) посів І місце, Максименко А. (7-А клас) посіла ІІІ місце в районному етапі олімпіади з хімії (вчитель Нездийминога Т.І.)

- Стрельцов О.(7-А клас) посів ІІІ місце в районному етапі олімпіади з фізики ( вчитель Несен Л.В.)

- Плотнікова А.(9-А клас) посіла ІІІ місце в районному етапі олімпіади з біології (вчитель Лебедєва С.В.)

Переможцем в Малій академії наук є Цева Володимир (11-А клас) – ІІІ місце на обласному етапі МАН в секції «Агрономія», Міщенко Є., учениця 11-А класу брала участь у районному етапі МАН в секції „Економіка”.

Переможцем міжпредметної олімпіади учнів І ступеня „Путівка в науку” є Чирвон С.С. (4-А клас) посіла ІІ місце в освітній галузі „Українська мова” на районному етапі олімпіади випускників школи І ступеня „Путівка в науку” (вчитель Писаренко Г.В.).

У 2015/2016 н.р. учні школи брали участь та перемагали у наступних турнірах та конкурсах:

Козакевич Є.(6-А клас) посів ІІІ місце у конкурсі творчих робіт „Мій родовід” („Родовід моєї сім’ї”) (вчитель Редькіна А.С.);

Іваненко Олександра (11-А клас), Редькін Кирилло (7-Б клас) стали лауреатами Фестивалю ораторського та театрального мистецтва «Зорепад» (вчителі Редькіна А.С., Леонідова Л.Б.).

І семестр 2015/2016 навч.року

У школі за І семестр 2015/2016 н.р. було організовано та проведено:

- І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

- І етап конкурсу знавців української мови;

- І етап конкурсу ім. П.Яцика для учнів 3-4 класів;

- І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів;

Учні школи брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та у районних етапах конкурсів, турнірів:

- «Турнір юних математиків»

- «Турнір юних правознавців»

- «Турнір юних біологів»

- «Турнір юних фізиків»

- «Турнір юних винахідників і раціоналізаторів»

- Конкурс знавців української мови

- Конкурс ораторського мистецтва

- Конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.

Учні школи, переможці І етапу олімпіад чи конкурсів, брали участь у ІІ етапах змагань та посіли призові місця:

- Валуйська Г. (5-А клас) посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-

літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

(вчитель Леонідова Л.Б.);

- Слатін М. (9-А клас) посів ІІІ місце в районному етапі олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Поляк М.О.);

- Плотнікова А. ( 9-А клас), Коломійцева М.( 9-А клас) посіли ІІ місце в районному етапі олімпіади з трудового навчання ( вчитель Рябокінь А.О.);

- Надьожкіна Д. (11-А клас), Пахомова А.(11-А клас) посіли ІІІ місце в районному етапі олімпіади з технологій ( трудове навчання) ( вчитель Рябокінь А.О.).

Стипендією Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» „Кращий учень навчального закладу” нагороджено ученицю 11-А класу Сотнікову Анастасію.

Стипендією Народного депутата України В.В.Писаренка «Гордість Дзержинського району» нагороджено учня 7 –А класу Просянника Микиту.

За результатами семестрового оцінювання у школі 21 відмінник навчання.

16.10.2015 було проведено семінар-практикум з патріотичного виховання «З Україною в серці»для вчителів початкових класів .

24.12.2015 було проведено теоретично- практичне заняття „Використання інформаційних технологій у роботі вчителя фізичної культури” для вчителів фізичної культури.

За І семестр 2015/2016 н.р. курси підвищення кваліфікації пройшли 2 вчителі : Черкашина Г.Г.( директор), Лебедєва С.В. ( біологія).

Наші досягнення за 2014/2015 навч. рік

У школі за І семестр 2014/2015 н.р. було організовано та проведено:

- І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

- І етап конкурсу знавців російської мови;

- І етап конкурсу знавців української мови;

- І етап конкурсу ім. П.Яцика для учнів 3-4 класів;

- І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів;

Учні школи брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та у районних етапах конкурсів, турнірів:

- «Турнір юних математиків»

- «Турнір юних правознавців»

- «Турнір юних біологів»

- «Турнір юних фізиків»

- Конкурс знавців української мови

- Конкурс ораторського мистецтва

Учні школи, переможці І етапу олімпіад чи конкурсів, брали участь у ІІ етапах змагань та посіли призові місця:

- Храмцов М. (9-А клас) посів ІІІ місце в районному етапі олімпіади з географії (вчитель Осьмина Н.О.)

- Бєлік Ангеліна ( 11-А клас) посіла ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва (вчитель Леонідова Л.Б.)

- Стрельцов О. (6-А клас) посів ІІІ місце в районному етапі олімпіади з математики (вчитель Поліщук С.В.)

- Коломійцева М. (8-А клас) здобула перемогу у номінації "Вдалий дебют" у І районному етапі VIII міського конкурсу знавців української мови (вчитель Леонідова Л.Б.)

- Лебедєва А. (7-А клас) посіла ІІ місце У ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

- Борис Єлизавета ( 10-А клас) посіла ІІІ місце у районному етапі конкурсу учнівської творчості «Ми є.Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» ( вчитель Оборонова О.В.)

- Лисак Марія (10-А) - 1 місце на конкурсі учнівських творів «Мій Харків, моя Україна» ( вчитель Оборонова О.В.)

- Кононихіна А., Максименко А., (6-А) – ІІІ місце на районному етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» ( вчитель Оборонова О.В.).

За результатами районних змагань з баскетболу 3х3 серед команд дівчат старшого віку (1997р.н. і молодші) команда дівчат нашої школи виборола почесне ІІІ місце, серед команд дівчат середнього віку (2000 р.н. і молодші) команда дівчат нашої школи теж посіла почесне ІІІ місце.

Прізвища учнів школи Храмцова Миколи ( 9-А клас) та Сотнікової Анастасії (10-А клас) занесено до почесної книги «Золотий фонд Дзержинського району».

Сотнікова Анастасія претендент на нагородження стипендією Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу».

Відмінників навчання – 32 учні, срібна медаль – 2 учні, свідоцтва з відзнакою – 5 учнів.

28 листопада2014 року – СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ «Мультимедіа в процесі вивчення географії» проводила Осьмина Н.О.
18 грудня 2014 року та 1 квітня 2015 року вчитель початкових класів Євлаш О.А. на базі нашої школи проводила засідання школи молодого вчителя "Інноваційний підхід до навчання швидкочитанню молодших школярів" для вчителів початкових класів Дзержинського району.

17 березня 2015 року – семінар вчителів математики – «Підготовка учнів до ДПА та ЗНО з математики» проводила Кушнарьова О.О.

Було подано 2 роботи на виставку - презентацію педагогічних ідей та технологій – робота Кушнарьової О.О. «Застосування властивостей функцій для розв’язування рівнянь» посіла І місце в районному етапі, спільна робота школи, РУО , до складу авторів увійшли Редькіна А.С., Деркач Н.В., «Виховна діяльність у навчальному закладі і класному керівництві» теж посіла І місце на районному та І місце на обласному етапі.

Курси підвищення кваліфікації пройшли 7 вчителів : Редькіна А.С. ( англійська мова), Поляк М.О. (інформатика), Черкашина Г.Г. ( російська мова та світова література), Писаренко Г.В. (початкові класи), Красноперова З.П., Ігнатьєв С.Б. ( фізична культура), Нездийминога Т.І. («Захист Вітчизни»).

Атестовано в поточному начальному році 2 вчителя – вчитель математики Кушнарьова О.О.(відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «Учитель – методист») та вчитель української мови та літератури – Оборонова О.В. (відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії спеціаліст І категорії).

Наші досягнення за І семестр 2014/2015 навч. року

У школі за І семестр 2014/2015 н.р. було організовано та проведено:

- І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

- І етап конкурсу знавців російської мови;

- І етап конкурсу знавців української мови;

- І етап конкурсу ім. П.Яцика для учнів 3-4 класів;

- І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів;

Учні школи брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та у районних етапах конкурсів, турнірів:

- «Турнір юних математиків»

- «Турнір юних правознавців»

- «Турнір юних біологів»

- «Турнір юних фізиків»

- Конкурс знавців української мови

- Конкурс ораторського мистецтва

Учні школи, переможці І етапу олімпіад чи конкурсів, брали участь у ІІ етапах змагань та посіли призові місця:

- Храмцов М. (9-А клас) посів ІІІ місце в районному етапі олімпіади з географії (вчитель Осьмина Н.О.)

- Бєлік Ангеліна ( 11-А клас) посіла ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва (вчитель Леонідова Л.Б.)

- Стрельцов О. (6-А клас) посів ІІІ місце в районному етапі олімпіади з математики (вчитель Поліщук С.В.)

- Коломійцева М. (9-А клас) здобула перемогу у номінації "Вдалий дебют" у І районному етапі VIII міського конкурсу знавців української мови (вчитель Леонідова Л.Б.)

- Лебедєва А. (7-А клас) посіла ІІ місце У ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

За результатами районних змагань з баскетболу 3х3 серед команд дівчат старшого віку (1997р.н. і молодші) команда дівчат нашої школи виборола почесне ІІІ місце, серед команд дівчат середнього віку (2000 р.н. і молодші) команда дівчат нашої школи теж посіла почесне ІІІ місце.

18 грудня 2014р. вчитель початкових класів Євлаш О.А. на базі нашої школи провела засідання школи молодого вчителя "Інноваційний підхід до навчання швидкочитанню молодших школярів" для вчителів початкових класів Дзержинського району.

У 2013/2014 навч. році учні школи брали участь і стали переможцями:

У школі за 2013/2014 н.р. було організовано та проведено:

- І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

- І етап конкурсу знавців російської мови;

- І етап конкурсу знавців української мови;

- І етап конкурсу ім..П.Яцика для учнів 3-4 класів;

- І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса

Шевченка для учнів 5-11 класів;

- І етап олімпіади для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

- Заочний тур Кубку Харкова з пошуку в мережі Інтернет

Учні школи брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та у районних етапах конкурсів, турнірів:

- «Турнір юних математиків»

- «Турнір юних правознавців»

- «Турнір юних біологів»

- «Турнір юних фізиків»

- «Турнір юних істориків»

- «Турнір юних журналістів»

- Кубок Харкова з пошуку в мережі Інтернет( очний тур)

- Олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

- Конкурс знавців російської мови

- Конкурс знавців української мови

- Конкурс ораторського мистецтва

Учні школи, переможці І етапу олімпіад чи конкурсів, брали участь у ІІ етапах змагань та посіли призові місця :

- Храмцов М. (8-А клас) посіла ІІІ місце на олімпіаді з географії (вчитель Осьмина Н.О.)

- Бєлік Ангеліна ( 10-А клас) посіла ІІІ місце у конкурсі ораторського мистецтва (вчитель Леонідова Л.Б.)

- Валуйська Анна (4-А клас) посіла ІІ місце в освітні галузі «Природознавство» на районному етапі предметної олімпіади «Путівка в науку»

- Цева Володимир (9-А клас) –ІІІ місце на обласному етапі МАН

- Ходіс Павло, Границя Олеся ( 2-А клас) посіли І місце , Стригуль Марія (2-А клас) , Копернак Ян ( 4-А клас) посіли ІІ місце на конкурсі «Параскева рукодільниця»

- Козлов Олександр (4-А клас) посів І місце, Корницька Аліса ( 2-А клас) посіла ІІІ місце на конкурсі «Природа і фантазія»;

- Дмитрієва Дар’я (9-А клас) посіла І місце на конкурсі «Новорічна композиція»

Вчитель школи Осьмина Н..О. брала участь у районному етапі конкурсу «Учитель року 2014».Посіла І місце, вийшла на міський етап конкурсу.

---Семінар Кушнарьової О.О. «Особливості вивчення функцій при підготовці до ЗНО» ,

---Семінар Поляк М.О., Несен Л.В. «Позакласна робота з інформатики та фізики як форма організації виховання інформаційної культури школяра в умовах створення розвивального середовища»

Було подано 4 роботи на ярмарок-презентацію педагогічних ідей та технологій

Несен Л.В., Кушнарьова О.О. - подяка, Калантай М.С., Осьмина Н.О. - 1 місце в районі, роботи були подані на область. Калантай М.С. – ІІ місце на області..

Було подано 2 роботи на конкурс інтегрованих уроків «Про мій Харків моїм учням» (Євлаш О.А., Рожко Лоза Редькіна). Робота Євлаш О.А. посіла 3 місце.

Поляк М.О. – ІІ місце в районному етапі розробок дистанційних курсів для порталу дистанційного навчання «Доступна освіта»

ІІ місце в міському етапі конкурсу шкільних музеїв

У 2012/2013 навч.році учні школи брали участь і стали переможцями:



- ІІІ місце з географії в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
- ІІІ місце з трудового навчання в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
- ІІ місце з хімії в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад; - ІІ місце з правознавства в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
- ІІІ місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика;
- ІІІ місце в районному етапі Міжнародного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Шевченка;
- ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»;
- І та ІІ місце в районному етапі конкурсу «Мій Біль - Чорнобиль»;
- ІІІ місце в районному етапі конкурсу «Мій родовід»;
- ІІ місце на міській олімпіаді з математики «Наукові старти»;
- І місце в районному етапі конкурсу з правознавства «Я маю право»;
- І місце в районному етапі конкурсу «Український сувенір»;
- І, ІІ, ІІІ місця у районному етапі конкурсу «Природа і фантазія»;
- І місце в конкурсі-виставці дитячого малюнка «Мій домашній улюбленець»;
- ІІІ місце в районному етапі конкурсу юних журналістів;
- ІІІ місце в районному етапі конкурсу «Що? Де? Коли? »;
- ІІІ місце в районному етапі КВН ЮІР.

За 2012/2013 вчителями та адміністрацією школи були проведені:

Семінар для вчителів української мови району «Українська етнопедагогіка як основа национального виховання учнів на уроках української мови та літератури»; майстер - клас для вчителів трудового навчання району «Створення іграшок методом валяння»; семінар для заступників директорів з виховної роботи «Виховання Громадянських компетентностей на Основі музейної педагогіки у школі». На районний етап виставки - презентації педагогічних ідей та технологій було подано 5 робіт. 1 робота зайняла І місце і була подана на обласний етап, 1 робота - 3 місце. У конкурсі інтегрованих уроків «Про мій Харків моїм учням» - І місце в районному етапі конкурсу.

У 2011/2012 навч. році учні школи брали участь і стали переможцями:

В І (районному) етапі X обласного конкурсу ораторського мистецтва, присвяченого Дню української писемності та мови учениця 10-А класу Пузанова Д. посіла ІІІ місце, в ІІ етапі XII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика учні школи Стрельцов О., Лебедєва А.,Храмцов М. посіли ІІІ місце, учениця 10-А класу Єфремова О. - ІІ місце, в І (районному) етапі IV конкурсу знавців російської мови учень 11-А класу Ніколаєнко Іван посів ІІІ місце, в І (районному) етапі V міського конкурсу знавців української мови Ніколаєнко І. посів ІІІ місце. Переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2011/2012 навчального року з інформаційних технологій стали: учні 11-А класу Мочалов М., Ус М. - ІІІ місце,з астрономії - Мочалов М. теж посів почесне ІІІ місце.

17 березня на базі ХЗОШ № 131 пройшов районний етап Х міської предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку". ІІ місце в освітній галузі "Українська мова" посіла учениця 4-А класу Лебедєваа Аліна, ІІІ місце в освітній галузі "Математика" посіла учениця 4-А класу Копернак Єлізавета, в освітній галузі "Природознавство"- Моїсеєва Олександра.

У 2010/2011 навч.році учні школи брали участь і стали переможцями:

Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика, районному етапі V обласного конкурсу ораторського мистецтва, конкурсі знавців російської мови «Русский медвежонок», у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»,у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Левеня», у Всеукраїнському конкурсі «Винахідникта раціоналізатор», у Всеукраїнському конкурсі з математики «Кенгуру», у Всеукраїнському природознавчому конкурсі «Колосок», в обласному конкурсі з комп’ютерної графіки та анімації, який проводить ХОНМІБО, у Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11класів та різноманітних виховних заходах різних рівнів.

В школі працює музей бойовоїслави імені Героя Радянського Союзу Костянтина Федоровича Ольшанського. В 2009 - 2010 н.р. музей посів почесне І місце серед шкільних музеїв бойової слави м.Харкова.

Щорічно колектив школи бере участь у огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

За результатами конкурсу в 2008 р. школа посіла ІІІ місце та була нагороджена почесною грамотою голови Дзержинської районної в м. Харкові ради В. Г. Дулуба

Спортивні досягнення учнів школи

Щорічно учні школи беруть участь у районних, міських та обласних заходах з фізичного виховання. В 2008 р. команда учнів ХЗОШ № 135 була нагороджена кубком за І місце в турнірі з міні-футболу на кубок фітнес-центру "Форма". В 2010-2011 навч. році команда школи брала участь в Малих олімпійських іграх для учнівської молоді.

/Files/images/Рисунок1345.jpgСпортивні досягнення учнів школи

Кiлькiсть переглядiв: 16