Наступний рік стане для Вашої дитини першим в шкільному житті?

Колектив однодумців вчителів, учнів, батьків прагне створити ефективну загальноосвітню школу з максимально сприятливими умовами для розвитку особистості кожної дитини.

Для успішного навчання і виховання дітей, їх праці та відпочинку у школі створено необхідні умови: просторі, облаштовані кабінети, комп'ютерний клас, дві спортивні зали, спортивний майданчик, медичний кабінет, велика бібліотека, ігрова та спальна кімната для молодших школярів, затишна їдальня.

Для надання кваліфікованої допомоги учням та батькам працює психологічна служба.

Мова навчання: українська, російська.

Школа входить до районної та обласної Мережі шкіл сприяння здоров'ю.

Організована робота гуртків: студія образотворчого мистецтва "Манго", секція таеквондо, "Основи журналістики".

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина досконало володіла українською, російською, англійською мовами, одержала міцні знання з основ наук, розвивала свої творчі здібності

Вас запрошує

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №135, яка оголошує набір учнів до 1 класу на 2017/2018 н.р.

Порядок прийому учнів до ХЗОШ №135

Прийом учнів до 1 класу проводиться незалежно від місця проживання.

Документи можна подати щоденно (крім вихідних) з 10-00 до 16-00.

До 1 класу зараховуються діти 6 -7 років, що досягли шкільної зрілості (психолого-фізичної готовності).

Для зарахування в школу батьки подають такі документи:

· Заява на ім’я директора;

· Свідоцтво про народження дитини (копія);

· Медичні довідки про стан здоров’я дитини.

Прийом учнів до 1 класу проводиться незалежно від району проживання.

Колектив однодумців вчителів, учнів, батьків прагне створити ефективну загальноосвітню школу з максимально сприятливими умовами для розвитку особистості кожної дитини, її життєтворчих компетенцій у відповідності з природними здібностями та фізичними можливостями.

Для успішного навчання і виховання дітей, їх праці та відпочинку у школі створено необхідні умови: просторі, облаштовані кабінети, комп’ютерний клас, дві спортивні зали, спортивний майданчик, велика бібліотека, медичний кабінет, ігрова та спальна кімнати для молодших школярів, затишна їдальня.

Для надання кваліфікованої допомоги учням та батькам діє психологічна служба.

Мова навчання: російська та українська.

Вивчення англійської мови з 1 класу.

В початкових класах використовуються різноманітні інноваційні технології та започатковано додаткове навчання інформатики, англійської мови.

Школа входить до районної та обласної Мережі Шкіл сприяння здоров’ю.

Організована робота гуртків: „Основи журналістики”, студія образотворчого мистецтва „Манго”, гурток прикладного мистецтва „Гармонія”, бальні танці, секція таеквондо.

Що потрібно майбутньому першокласнику:

1. Шкільна форма (темного кольору)

2. Зошити (в клітку-5 шт, в косу лінію-5 шт)

3. Папка для зошитів

4. Обкладинки для підручників та зошитів

5. Альбом для малювання

6. Папір кольоровий, картон кольоровий

7. Пенал (2 ручки, простий олівець, лінійка, гумка).

8. Олівці кольорові

9. Фарби акварельні 10.Гуаш

11. Пензлики для малювання (2 шт.)

12. Клей – олівець

13. Пластилін

14. Дощечка для пластиліну

15. Ножиці