Шановні учні, вчителі, батьки!

Бережіть здоров'я!

Здоров'я - це найважливіше, що є у житті кожної людини!

/Files/images/Времянка/bezpeka.jpg

Дитячий травматизм є однією з актуальних проблем охорони здоров'я і МНС, займаючи значний (до 25%) питома вага в загальній захворюваності дітей. Щорічно в дитячі травматологічні пункти м. Харкова за амбулаторною допомогою звертається понад 10000 дітей з різними травмами. Причому реальна кількість дітей з травмами значно вище. У разі легких травм більшість за допомогою не звертаються і тому статистично не можуть бути враховані.

З метою попередження дитячого травматизму з учнями проведено ряд бесід на такі теми:

• "Правила дорожнього руху"
  • "Правила протипожежної безпеки"
  • "Запобігання отруєнь"
  • "Правилабезпеки при користуванні газом"
  • "Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами"
  • "Правила поведінки на воді"
  • "Правила безпеки при експлуатації електроприладів"

Комплекс бесід (занять) з учнми 1-4-х класів з попередження всіх видів дитячого травматизму

Комплекс бесід (занять) з учнми 5-11-х класів з попередження всіх видів дитячого травматизму

Планування інструктажів з учнями школи

Профілактика дитячого травматизму