• Новини школи

Участь у серпневій конференції у Києві МОН України "Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи" Переможця Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" Ігнатьєва С.Б.

2019-08-19

/Files/images/7M8A4995.jpg

19 серпня у м. Києві відбулася Серпнева Конференція Міністерства освіти і науки України «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи», в роботі якої взяла участь делегації освітян Харківщини. ………

У ході проведення загальної панелі: «Візія реформування української освіти, виклики майбутнього» Прем’єр-міністр України В.Гройсман, Міністр освіти і науки Л.Гриневич, Голова представництва ЄС в Україні Х.Мінгареллі, директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови С.Кахконен, та інші дали ґрунтовний аналіз результатів реформи освіти за останній рік та визначили основні напрямки діяльності освітян на наступний навчальний рік та перспективу.

На секційних засіданнях за участю Віце-прем’єр-міністра України Г.Зубка, Л.Гриневич, заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Л.Парцхаладзе, першого заступника Міністра освіти і науки П.Хобзея та заступника Міністра В.Карандія, учителів, науковців, експертів та представників громадськості було розглянуто результати першого року роботи НУШ та заходи підготовки до нового навчального року, інклюзивну освіту, напрями та перспективи трансформації професійної освіти в Україні, шляхи взаємодії школи та громади в умовах реформ, концепцію розвитку педагогічної освіти в Україні та інші актуальні питання.

Програма конференції

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ на сайті МОН України