• Новини школи

Привітання учнів школи від Черкашиної Г.Г зі Святом Останнього дзвоника 2022/2023 н.р.

2023-06-02

/Files/images/зображення_viber_2022-10-02_09-20-04-225.jpg

Побажання директора школи Черкашиної Ганни Георгіївни

Дорогі діти, шановні колеги, батьки, гості нашого свята!

Рада привітати вас зі святом Останнього дзвоника. Ось і минув ще один навчальний рік. На жаль, цей навчальний рік пройшов в дистанційному режимі. Але всі ми віримо, що війна скоро закінчиться, і вже 1 вересня ми зустрінемось з вами в стінах рідної школи.

Звертаюсь до учнів 4А та 4Б класів, ви – випускники початкової школи. Бажаю вам добре відпочити на літніх канікулах, набратися сил, отримати позитивні емоції! Зустрінемось в п`ятому класі!

Звертаюсь до учнів дев’ятого класу ! Так сталось, що ви найстарші в нашій школі. В цьому році ви – випускники дев’ятого класу 2022-2023 навчального року. Далі ви будете продовжувати навчання в технікумах, коледжах, інших школах міста Харкова. Будьте гідні звання випускника дев’ятого класу школи №135 імені К.Ф.Ольшанського.

Щасти вам!

Усіх, усіх зі святом Останнього дзвоника!