Школа славиться своїми традиціями. Запрошуємо познайомитись з ними.

Свято першого дзвінка

1 вересня відбувається зустріч дітей зі школою, вчителями, однокласниками. На урочистій лінійці лунає перший дзвінок, який запрошує учнів до нового навчального року.

День учителя

Цього дня учні школи вітають своїх вчителів із професійним святом, готують для них концерт, стінгазети, фотовиставки. Багато посмішок, квітів, щирих теплих слів дарують діти своїм улюбленим учителям - це є найдорожчий подарунок для всього колективу школи.

День Великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський"

У листопаді учні школи святкують День ВДК "Костянтин Ольшанський". Дружні і теплі зв'язки з кораблем міцніють з кожним роком. Керівництво ВДК "Костянтин Ольшанський" запрошує дітей та вчителів на святкування цього дня на кораблі. Школярі мають змогу познайомитися зі службою команди корабля, жити в справжніх каютах, спробувати їжу, яку приготував кок, піднятися на капітанський місток, відпочити в кают-компанії. Учні школи пишаються тим, що мають змогу ознайомитися з традиціями ВДК "Костянтин Ольшанський" і давно вже називають його "наш корабель".

Фольклорні свята

На початку грудня вчителі української мови та літератури запрошують учнів та батьків школи на традиційні різдвяні українські свята. Готуються тематичні вистави та ігри. З піснями, танцями, колядками, щедрівками знайомлять учнів та гостей. Свята Калити, Святого Миколая і Різдва залишаються у пам'яті кожного надовго.

Новорічне свято

Новорічне свято - найулюбленіше свято учнів школи. Для молодших школярів учні 10-11-х класів готують мандрівку до новорчної казки, класні кімнати облаштовують казковими елементами і проводять з дітьми різноманітні конкурси, де вони розкривають свої таланти, отримують подарунки та призи від Діда Мороза та Снігуроньки. Старшокласники також готують для вчителів та учнів школи святкову виставу, після якої розважаються на дискотеці. Під час свята проходить виставка - конкурс "Замість ялинки-букет", до якої заздалегідь готуються всі класи.

День закоханих

14 лютого в школі святкують День закоханих. Працює святкова пошта, послугами якої всі діти можуть висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учні школи запрошуються на концерт.

Свято 8 Березня

У цей день учні нашої школи вітають усіх дівчат, жінок, рідних. Хлопці дарують дівчатам сувеніри, готують святкові газети та велику фотовиставку.

Святкування Дня визволення міста Миколаєва

28 березня делегація нашої школи відвідує місто Миколаїв, щоб разом з друзями-ольшанцями відсвяткувати цю пам'ятну дату. Нашим учням гостинно відчиняє двері Миколаївська загальноосвітня школа № 43 та управління Миколаївського торгівельного порту. Минулого року учні нашої школи святкували 65-річницю визволення м. Миколаєва, відвідали музеї, знаменні та пам'ятні міста м. Миколаєва.

Прощавай, Букварику!

Це свято для першокласників. У цей день наші найменшіі учні прощаються зі своїм першим підручником - Букварем! На свято запрошуються батьки, вчителі та адміністрація школи. Наші маленькі друзі розповідають, чому їх навчив перший підручник та як вони готуються до зустрічі нових знань.

Свято останнього дзвінка

На свято останнього дзвінка до школи запрошується багато гостей: ветерани Великої Вітчизняної війни, представники управління освіти районної та міської рад, батьки. На урочистій лінійці, присвяченій закінченню навчального року, директор школи Черкашина Ганна Георгіївна нагороджує похвальними грамотами відмінників навчання, почесними грамотами та дипломами - переможців Всеукраїнських оліімпіад з базових дисциплін, учасників Всеукраїнських конкурсів та змагань, активних у шкільному житті учнів та батьків.

Випускний вечір

Це душевне, тепле, дуже зворушливе і трошки сумне свято, бо школа прощається з випускниками. На святі випускникам вручаються атестати, лунають вітання адміністрації школи, вчителів, батьків, гостей, побажання йти по життю з високо піднятою головою, досягати поставлених цілей, бути гідними громадянами України, і, звичайно, ніколи не забувати школу, яка дала їм путівку в життя.

Кiлькiсть переглядiв: 254